Şimdi İletişime Geçin!

Filtrele

Filtrele

Nerotherm Isı Teknolojileri günümüz katı yakıtlı ısıtma sistemlerinin çağımız teknolojileri ile buluşturma amacıyla kurulmuştur.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda katı yakıtlı kalorifer kazanları, pellet sobaları, pellet kazanları üretimlerini çağın gereksinimlerine göre üretmekte ve yaptığı ürünlerde enerji verimliliğini, konforu ve estetiği ön planda tutmaktadır.

Nerotherm ürettiği her ürünü AB standartlarında üretmekte ve bu kalitesini de CE sertifikası ve Enerji Verimliliği sertifikaları ile kayıt altına almaktadır.

Genç bir ekip olmasına rağmen katı yakıtlı ısıtma sektöründe uzun yıllar deneyim yapmış, AR-GE projelerinde yer almış ve uluslararası birçok fuara katılım sağlamış olan ekibimiz üretim tekniklerinde de çağın tüm imkanlarını en verimli şekilde kullanmaktadır.

Nerotherm; ülkesi, müşterileri, yetkili satıcıları için güvenilir ve saygın bir firmayı ilke edinmiştir.

Çevreye dost, teknolojik ürünler üreten bir firma olarak ürettiklerimizi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satarak ülke ekonomisine verdiğimiz katkıdan dolayı gururluyuz.

Nerotherm markası

“νερό (nero)” kelimesi Yunan dilinde “su” anlamına gelmektedir, “therm” kelimesi de ingilizce başta olmak üzere birkaç dilde “thermo (ısı)” kelimesinin kısaltmasıdır. Yaptığımız işi hem global dünya başta olmak üzere herkesin anlayabileceği kolayca telaffuz edebileceği bir dünya markası yaratmak amacıyla seçtik.

Bu marka ismi tam da yaptığımız işi yani suyu ısıtma işini ifade ediyor. Dünyada başka sektörde faaliyeti olmayan bu marka ismimiz ile tüm dünyadaki müşterilerimizi %100 türk markası olan “Nerotherm” ‘in sıcaklığı ile sarıyoruz.

Dopilo Site tasarımı SOLVES KURUMSAL ÇÖZÜMLER tarafımızdan yapılmıştır.