Şimdi İletişime Geçin!

Hakkımızda

Firmamız 2018 yılında Bursa ilinde kurulmuş olup, Bina diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin kurulumu ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörler ile elektriksiz güneş enerjisi kollektörlerinin kurulumu satışı, su arıtma sistemlerinin kurulumu satışı gibi alanlarda faliyet göstermektedir. Uzman kadromuz ile e-ticaret sektöründe de müşterilemize hizmek etmek için www.cayisi.com 2020 yılında faliyete aldık.

Kendisini sürekli geliştiren dinamik bir ekiple güneş enerji santrallerinin verimliliği ve yaşam ömürlerinin attırılması, müşterilerimizin proje finansmanlarına uygun çözümler sunma gibi konularda çalışıyoruz.

Sürekli bir adım ilerisini düşünüyor ve yeniliklerden müşterilerimizin de faydalanmasını sağlıyoruz. Ulusal-Uluslararası lider imalatçı kuruluş, ar-ge personelleri ile sıkı bağlarımız sayesinde sürekli değişen ve yenilenen bilgileri, teknolojileri ve piyasaları takip ediyoruz.

Fosil yakıtlarının hızlandırdığı küresel ısınma sürecini geri çevirebilecek tek yol olan yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarını size sunarken, enerjide dışa bağımsız hale gelmek için uzman ekibimizle, bu kaynakları en verimli şekilde kullanabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

 

Dopilo Site tasarımı SOLVES KURUMSAL ÇÖZÜMLER tarafımızdan yapılmıştır.